Eventy

Hotel Monastery Garden disponuje konferenčními prostory pro schůzky, semináře, porady, neformální setkání nebo recepce. Přes léto jsou velmi oblíbené sešlosti na naší slunné zahrádce. Naši kuchaři zvládnou zajistit catering na míru jakékoliv akce. 

Firemní setkání

Rádi byste opustili zdi Vašich kanceláří a sešli se s kolegy mimo pracovní prostor? Pak jste tu správně. Dokážeme zajistit jakoukoliv akci do cca 50 lidí, včetně občerstvení a technického zázemí.

Svatby

Svatby u nás jsou intimní a kouzelné. Přijďte se podívat, pokud se na Vašem prstu blyští zásnubní prsten a hledáte to pravé místo pro Váš velký den. Pohodlně se k nám vejde kolem 40 svatebčanů, navíc s výhodou ubytování na místě. 

Zkušenosti z eventů

Téměř každý rok se s týmem těšíme na letní grilování na zahradě Monatery Garden, na které zveme i naše partnery.
Petr K., Amazing Places
Organizovali jsme společnou snídani pro kolegy, s kterými jsme se kvůli pandemii dlouho neviděli. Byl to super zážitek, jídlo výborné a personál milý a vstřícný.
Dagmar P., Bel
Měli jsme zde svatbu a na přípravu byl pouze týden. Moc děkuji personálu za skvělou organizaci, výborné jídlo a příjemnou atmosféru.
Jonáš L.

Catering

Náš tým kuchařů zvládne nakrmit klidně 100 lidí. Mimo akce konající se přímo u nás, dokážeme připravit občerstvení i pro jakoukoliv akci konající se ve Vaší firmě, doma, nebo kdekoliv jinde.  

Poptat akci

Plánujete event nebo svatbu? Chybí Vám tu něco? Ozvěte se. Moc rádi pro Vás vymyslíme, jak Váši událost udělat nezapomenutelnou. 


Poptat akci

Plánujete event nebo svatbu? Chybí tu něco? Ozvěte se. Moc rádi pro Vás vymyslíme, jak Váši událost udělat nezapomenutelnou. 

  • Vyberte
  • Svatba
  • Firemní akce
  • Oslava
  • Jiné