Bali Balíčky

Nechte starosti za hlavou a rezervujte jeden ze 3 balíčků, ze kterých si vyberou jak ti, kteří už mají své plány, tak i ti, kteří chtějí nechat průběh své dovolené na nás a o nic se nestarat. Balíček můžete zakoupit i v podobě voucheru a potěšit tak blízké nebo klidně sami sebe. 

Zkušenosti našich hostů

Úžasní lidé na úžasném místě. Míša s Jindrou nám umožnili sdílet s nimi jejich domov, vilu, kterou zařídili velice vkusně, účelně a stylově. Ochotně se nám věnovali, starali se o nás, seznamovali nás se životem na Bali, tradicemi, zvyky. Jejich domácí mazlíčci jen umocňují atmosféru domova a pohody. Výlety připravují svým hostům individuálně, podle jejich požadavků. Doporučí ta nejlepší místa na jídlo, odpočinek, nákupy i poznávání. Všude a se všemi jsme se cítili velice komfortně a bylo patrné, že se nám snaží vyjít maximálně vstříc. Nikdy na Bali a naše nové přátele nezapomeneme a děkujeme ❤️!
Iveta H.
Dovolená u Míši a Jindry byla jak prázdniny u babičky, které nechcete, aby někdy skončily. Oba se o nás starali až s mateřskou péčí, ukázali nám místa, která bychom jinak jistojistě minuli a vždycky byli nablízku s radou, když jsme o ni požádali. Jestli ještě někdy pojedeme na Bali, rozhodně se u báby a dědka zase zastavíme 🙂.
Petra M.
Není to jen o místě, kde jsi ubytován, ale také o tom, kde trávíš čas během své dovolené a hlavně s kým! Potkali jsme dva úžasné lidi MÍŠU a JINDRU ❤️, kteří nám splnili naše přání poznat Bali takové, jaké je v současné době. Moderní místa a restaurace, původní vesnice, chrámy, posvátná místa, klasické místní warungi. Děkujeme za úžasných 14 dní, které jsme strávili u VÁS doma. Děkujeme Jindrovi za skvělé snídaně a Míše za skvěle zorganizované výlety a bezedné informace o Bali. Určitě si nechte od Míši a Jindry poradit! Udělají pro vás první a poslední, aby jste se tu cítili jako v ráji. Užijte si Bali a Bábu na Bali 😉
Vojta F.