Bába & Dědek na Bali

Jsme dva. Dohromady je nám už přes sto let. Spolu jsme už třicet let, nehneme se od sebe na krok a vše děláme spolu. Kdo nás zná, ví, že jsme blázni. A tak jsme v listopadu 2017 opustili vše, co jsme budovali celý život. Opustili všechny a všechno, co jsme milovali. Celý svůj život sbalený do 37 kg. A je to obrovsky osvobozující. Zkoušíme si splnit sen, který nás provází celý život. Žít v jihovýchodní Asii, žít na Bali.

Pokud chcete sledovat náš příběh, budeme moc rádi. Pokud se rozhodnete za námi přijet a dovolíte nám ukázat vám krásy Bali, budeme nadšeni.

Splněný sen

Vila na pláži byl náš sen. Přáli jsme si vytvořit místo, kde se budou hosté cítit jako doma, jako u svých přátel.

Chtěli jsme se podělit s tipy na výlety do míst, která jsou dosud téměř nedotčená turisty, přiblížit místní život, tradice a spoluvytvářet zážitky, které zůstanou na celý život. 


Péče nejen o hosty

Už více jak rok na vlastní náklady a s pomocí darů od fanoušků krmíme a necháváme kastrovat místní volně žijící psy. Každé ráno brzy vstáváme a vydáváme se s pytlem granulí naplnit prázdná chlupatá bříška.

Vítejte u nás doma

Nejsme hotel, guest hause ani penzion. Jsme rodinná vila s přátelskou atmosférou a vy můžete být našimi hosty, našimi přáteli.

My sami ve vile žijeme a budeme vám kdykoliv k dispozici radou nebo pomocí.